Örömmel számolunk be arról, hogy 2025. június 4-én az Magyar Víziközmű Szövetség Országos Víziközmű Konferenciáján Egerben
„Elismerő Oklevélben”
részesült kiemelkedően eredményes szakmai munkájáért
Horváthné Tóth Mária raktáros
munkatársunk.
Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetett kollégánknak, és köszönjük eddig végzett áldozatos munkáját!