Örömmel számolunk be arról, hogy
Hock László ágazatvezető munkatársunk
2026.06.03-án a Magyar Víziközmű Szövetség Országos Víziközmű Konferenciáján Egerben
„Elismerő Oklevélben”
részesült kiemelkedően eredményes szakmai munkájáért.
Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetett kollégánknak, és köszönjük eddigi áldozatos munkáját!