Tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy a szigetvári 300-as gerincvezetéken hajnalban csőtörés történt, melynek következtében Szigetváron és Hobolban nyomásesés tapasztalható (kivétel Becefa szőlőhegy). A hibaelhárítás jelenleg is zajlik, munkatársink mindent megtesznek a szolgáltatás mielőbbi helyreállításáért, mely a délelőtti órákban várható. Köszönjük az érintettek türelmét és megértését!
Tisztelettel: BARANYA-VÍZ Zrt.