Örömmel számolunk be arról, hogy 2025. szeptember 5-én Komló várossá nyilvánításának 74. évfordulója alkalmából tartott ünnepi testületi ülésen
„Komló Város Közszolgálatáért”
kitüntetést vehetett át
Enyeszti Tibor
munkatársunk, a közszolgálatáért nyújtott, töretlen munkájának elismeréseként
Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetett kollégánknak, és köszönjük eddigi áldozatos munkáját!