A Magyar Víziközmű Szövetség Víz Világnapi Gálaestjét 2025. március 21-én rendezte meg a Pesti Vigadóban. Az ünnepségen kitüntetéseket nyújtottak át a munkájukban kiemelkedő és a víziközmű ágazatot segítő szakembereknek.
A BARANYA-VÍZ Zrt. munkatársa Tóth Attila szennyvizes ágazatvezető és a Harkányi Üzemigazgatóság műszaki vezetője Víz Világnapi Emlékérmet vehette át a víziközmű-szolgáltatásban végzett odaadó, eredményes és példaértékű munkájáért.
Gratulálunk Tóth Attila kollégánknak az elismeréshez és köszönjük a BARANYA-VÍZ Zrt.–nél végzett áldozatos munkáját!