Örömmel számolunk be arról, hogy 2025. március 14-én az Energiaügyi Minisztériumban megrendezett központi ünnepségen
„Miniszteri Elismerő Oklevélben”
részesült kiemelkedően eredményes szakmai munkájáért
Takács Andrea Gazdasági Igazgató
munkatársunk.
Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetett kollégánknak, és köszönjük eddig végzett áldozatos munkáját!