BARANYA-VÍZ Zrt. Szigetvári Üzemigazgatósága
értesíti Tisztelt Fogyasztóit, hogy
Katádfa, Bánfa, Rózsafa, Dencsháza és Szentegát településeket ellátó vízműtelepen felújítást végez
az ivóvízminőség javítása érdekében.
2025. március 4. – 10. között a vízkezelő berendezés ammóniamentesítő egysége
leállításra kerül, ezért az ivóvíz ammónium,nitrit és nitrát tartalma a megenge-dett
határértéknél magasabb lehet. Minden egyéb pa-raméter szempontjából az ivóvíz
megfelel 5/2023. (I. 12.) Kormányrendeletben előírtaknak. Ezen időszak alatt 1 évnél fiatalabb
gyermekek (csecsemők) és állapotos anyukák a vezetékes ivó-vizet nem fogyaszthatják!
Részükre a védőnői szol-gálat segítségével palackos ivóvizet biztosítunk.
Megértésüket köszönjük!
BARANYA-VÍZ Zrt.
Szigetvári Üzemigazgatóság