Örömmel számolunk be arról, hogy 2024. november 5-én az Országos Foglalkoztatási Alap Nonprofit Kft.- től a Felelős Foglalkoztató elismerés Bronz fokozatát vehettük át.
„Nagy megtiszteltetés számunkra az elismerés, melyet köszönettel fogadunk. Elindultunk az úton, aminek eredményeképpen szeretnénk a jövőben egy fényesebben csillogó elismerést kapni. Számos intézkedést és fejlesztést kívánunk ennek érdekében bevezetni a társaságnál. ”
Ezúton is szívből gratulálunk a BARANYA- VÍZ Zrt. minden kollégájának, és köszönjük eddig végzett áldozatos munkájukat!